Numery telefonów i adresy e-mailowe pracowników Instytutu

ADMINISTRACJA
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Adamska Aleksandra+48 58 73 11 713 Adamska Aleksandra Dział Finansowo-Księgowy
Animucka Agnieszka+48 58 73 11 707 Animucka Agnieszka Dział Zamówień Publicznych
Badowska Alina+48 58 73 11 711 Badowska Alina Dział Płac
Bera Anna (recepcja)+48 58 73 11 600 Bera Anna (recepcja) Dział Gospodarczy
Bielecka Agata+48 58 73 11 917 Bielecka Agata Redakcja Wydawnictw
Bogacz Sylwia+48 58 73 11 702 Bogacz Sylwia Dział Organizacji Badań
Bogun Natalia+48 58 73 11 706 Bogun Natalia Dział Gospodarczy
Chojnacki Tadeusz+48 58 73 11 640 Dział Gospodarczy
Chylak Monika+48 58 73 11 718/728 Chylak Monika Sekretariat
Ciećwierz Zbigniew+48 58 73 11 652 Ciećwierz Zbigniew Warsztat Mechaniczny
Curyłło Janusz+48 58 73 11 652 Curyłło Janusz Warsztat Mechaniczny
Czajkowska Aleksandra+48 58 73 11 720 Czajkowska Aleksandra Sekretariat / Stanowisko ds Obrony Cywilnej i Ochrony Informacji Niejawnych
Czapska Antonina+48 58 73 11 701 Czapska Antonina Dział Organizacji Badań
Derezulko Karolina+48 58 73 11 711 Derezulko Karolina Dział Płac
Dobrowolska Dorota+48 58 73 11 713   Dobrowolska Dorota Dział Finansowo-Księgowy
Gorn Karolina+48 58 73 11 703 Gorn Karolina Dział Zarządzania Danymi i Infrastrukturą IT
Jancewicz Wojciech +48 58 73 11 639 Dział Gospodarczy
Jankowski Tomasz+48 58 73 11 704 Jankowski Tomasz NACZELNY INŻYNIER
Jesionek Dorota+48 58 73 11 910 Jesionek Dorota Biblioteka i Informacja Naukowa
Kadłubicki Andrzej +48 58 73 11 815 Kadłubicki Andrzej Zespół Armatorski
Kapuścińska Dominika+48 58 73 11 714 Kapuścińska Dominika Dział Służby Pracowniczej
Kaszuba-Rakowska Aleksandra+48 58 73 11 702 Kaszuba-Rakowska Aleksandra Dział organizacji Badań
Kobylińska Danuta +48 58 73 11 701 Kobylińska Danuta Dział organizacji Badań
Krzymiński Włodzimierz+48 58 73 11 703 Krzymiński Włodzimierz Zespół ds Zarządzania Danymi Naukowymi
Laskowska Mariola+48 58 73 11 706 Laskowska Mariola Dział Gospodarczy
Lipska Justyna+48 58 73 11 715 Lipska Justyna Dział Organizacji Badań
Maśnicka Małgorzata+48 58 73 11 707 Maśnicka Małgorzata Dział Zamówień Publicznych
Mickiewicz Iwona+48 58 73 11 714 Mickiewicz Iwona Dział Służby Pracowniczej
Morawska Joanna+48 58 73 11 917 Morawska Joanna Redakcja Wydawnictw
Mrówka Tadeusz+48 58 73 11 639 Dział Gospodarczy
Piątek Małgorzata+48 58 73 11 691 Piątek Małgorzata Biblioteka i Informacja Naukowa
Potrykus Joanna+48 58 73 11 727 Potrykus Joanna Dział Rozwoju i Komunikacji
Przedrzymirska-Ziółkowska Joanna+48 58 73 11 716 Przedrzymirska-Ziółkowska Joanna Z-CA DYREKTORA d/s ORGANIZACJI I ROZWOJU
Ptaszek Witold+48 58 73 11 643 Ptaszek Witold Zespół ds Teleinformatyki
Rutkowski Krzysztof+48 58 73 11 705 Rutkowski Krzysztof Zespół ds Teleinformatyki
Sagan Sławomir+48 58 73 11 719/814 Sagan Sławomir Z-CA DYREKTORA d/s NAUKOWYCH
Serwatka Małgorzata+48 58 73 11 702 Serwatka Małgorzata Dział Organizacji Badań
Sobisz Bartosz+48 58 73 11 636 Sobisz Bartosz Dział Gospodarczy
Sutuła-Żochowska Sylwia+48 58 73 11 715 Sutuła-Żochowska Sylwia Dział Organizacji Badań
Świątczak Małgorzata+48 58 73 11 707 Świątczak Małgorzata Dział Zaopatrzenia
Tarnacka Ewa+48 58 73 11 713 Tarnacka Ewa Dział Finansowo-Księgowy
Terlecka Regina+48 58 73 11 717 Terlecka Regina Inspektor Ochrony Danych Osobowych
Tyrtania Robert+48 58 73 11 703 Tyrtania Robert Stanowisko ds BHP i Ochrony P/POŻ
Waśkowicz Kamil+48 58 73 11 640 Waśkowicz Kamil Zespół ds Teleinformatyki
Waszyńska Oliwia +48 58 73 11 701 Waszyńska Oliwia Dział Organizacji Badań
Węsławski Jan Marcin+48 58 73 11 720 Węsławski Jan Marcin Dyrektor
Węsławski Stanisław+48 58 73 11 917 Węsławski Stanisław Redakcja Wydawnictw
Wichorowski Marcin+48 58 73 11 705 Wichorowski Marcin PEŁNOMOCNIK DYREKTORA d/s ZARZĄDZANIA DANYMI i INFRASTRUKTURĄ IT
Zariczna Aleksandra+48 58 73 11 706 Zariczna Aleksandra Radca Prawny
Zwierz Marek+48 58 73 11  642 Zwierz Marek Zespół ds Zarządzania Danymi Naukowymi
Żylla Beata+48 58 73 11  713 Żylla Beata Dział Finansowo-Księgowy
ZAKŁAD CHEMII I BIOCHEMII MORZA
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Aguado Gonzalo Fernando +48 58 73 11 811 Aguado Gonzalo Fernando  Pracownia Biogeochemii Morza
Bełdowski Jacek+48 58 73 11 737 Bełdowski Jacek Pracownia Współczesnych Zagrożeń Ekosystemów Morskich
Bromboszcz Laura+48 58 73 11 834 Bromboszcz Laura Pracownia Biogeochemii Morza
Cegłowska Marta+48 58 73 11 834 Cegłowska Marta Pracownia Biochemii Morza
Diak Magdalena+48 58 73 11 931 Diak Magdalena Pracownia Biogeochemii Morza
Grabski Michał+48 58 73 11 811 Grabski Michał Pracownia Biogeochemii Morza
Jędruch Agnieszka+48 58 73 11 942 Jędruch Agnieszka Pracownia Współczesnych Zagrożeń Ekosystemów Morskich
Korejwo Ewa+48 58 73 11 734 Korejwo Ewa Pracownia Współczesnych Zagrożeń Ekosystemów Morskich
Kosakowska Alicja+48 58 73 11 835 Kosakowska Alicja Pracownia Biochemii Morza
Koziorowska-Makuch Katarzyna+48 58 73 11 738 Koziorowska-Makuch Katarzyna Pracownia Biogeochemii Morza
Kuliński Karol+48 58 73 11 836 Kuliński Karol Pracownia Biogeochemii Morza
Kwiecień Patrycja+48 58 73 11 839 Kwiecień Patrycja Pracownia Biochemii Morza
Kłostowska Żaneta+48 58 73 11 738 Kłostowska Żaneta Pracownia Biogeochemii Morza
Laboratorium Chemia I+48 58 73 11 746 Chemia i Biochemia Morza
Laboratorium Chemia II+48 58 73 11 844 Chemia i Biochemia Morza
Lengier Monika+48 58 73 11 734 Lengier Monika Pracownia Biogeochemii Morza
Malenga Anna+48 58 73 11  938 Malenga Anna Pracownia Geotoksykologii Morza
Narwojsz Dominik+48 58 73 11  735 Narwojsz Dominik Pracownia Współczesnych Zagrożeń Ekosystemów Morskich
Pajda Blanka+48 58 73 11  822 Pajda Blanka Pracownia Geotoksykologii Morza
Palacz Artur+48 58 73 11 942 Palacz Artur Zespół Procesów Wielkoskalowych
Pazdro Ksenia+48 58 73 11 939 Pazdro Ksenia Pracownia Geotoksykologii Morza
Pałka Izabela+48 58 73 11  822 Pałka Izabela Pracownia Biogeochemii Morza
Pouch Anna+48 58 73 11 938 Pouch Anna Pracownia Geotoksykologii Morza
Rudnicka-Kępa Paulina+48 58 73 11 734 Rudnicka-Kępa Paulina Pracownia Geotoksykologii Morza
Saghravani Reza+48 58 73 11 811 Saghravani Reza Pracownia Biogeochemii Morza
Sharma Lilianna+48 58 73 11 942 Sharma Lilianna Pracownia Biochemii Morza
Siedlewicz Grzegorz+48 58 73 11 735 Siedlewicz Grzegorz Pracownia Geotoksykologii Morza
Szubska Marta+48 58 73 11 942 Szubska Marta Pracownia Współczesnych Zagrożeń Ekosystemów Morskich
Szymczycha Beata+48 58 73 11 738 Szymczycha Beata Pracownia Biogeochemii Morza
Telszewski Maciej+48 58 73 11 610 Telszewski Maciej Zespół Procesów Wielkoskalowych
Vieira Konoplianyk Karina+48 58 73 11 811 Vieira Konoplianyk Karina Pracownia Biogeochemii Morza
Walkusz-Miotk Jolanta+48 58 73 11 736 Walkusz-Miotk Jolanta Pracownia Geotoksykologii Morza
Winogradow Aleksandra+48 58 73 11  735 Winogradow Aleksandra Pracownia Biogeochemii Morza
Zaborska Agata+48 58 73 11 736 Zaborska Agata Pracownia Geotoksykologii Morza
ZAKŁAD DYNAMIKI MORZA
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Beszczyńska-Möller Agnieszka+48 58 73 11 914 Beszczyńska-Möller Agnieszka Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Bulczak Anna+48 58 73 11 916 Bulczak Anna Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Drozdowska Violetta+48 58 73 11 801 Drozdowska Violetta Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Dybowski Dawid+48 58 73 11 912 Dybowski Dawid Pracownia Modelowania Procesów Ekohydrodynamicznych
Dzierzbicka-Głowacka Lidia+48 58 73 11 915 Dzierzbicka-Głowacka Lidia Pracownia Modelowania Procesów Ekohydrodynamicznych
Eskandari Sobhan+48 58 73 11 918 Eskandari Sobhan Pracownia Modelowania Procesów Fizycznych w Morzu i Atmosferze
Goszczko Ilona+48 58 73 11 821 Goszczko Ilona Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Grynczel Agata+48 58 73 11 913 Grynczel Agata Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Herman Agnieszka Herman Agnieszka Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Jakacki Jaromir+48 58 73 11 903 Jakacki Jaromir Pracownia Modelowania Procesów Fizycznych w Morzu i Atmosferze
Janecki Maciej+48 58 73 11 912 Janecki Maciej Pracownia Modelowania Procesów Ekohydrodynamicznych
Kitowska Małgorzata+48 58 73 11 901 Kitowska Małgorzata Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Makuch Przemysław+48 58 73 11 902 Makuch Przemysław Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Markuszewski Piotr+48 58 73 11 901 Markuszewski Piotr Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Merchel Małgorzata+48 58 73 11 913 Merchel Małgorzata Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Muzyka Maciej+48 58 73 11 918 Muzyka Maciej Pracownia Modelowania Procesów Fizycznych w Morzu i Atmosferze
Niedźwiecka Iwona+48 58 73 11 801 Niedźwiecka Iwona Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Nowicki Artur+48 58 73 11 912 Nowicki Artur Pracownia Modelowania Procesów Ekohydrodynamicznych
Osiński Robert +48 58 73 11 903 Osiński Robert Pracownia Modelowania Procesów Fizycznych w Morzu i Atmosferze
Piskozub Jacek+48 58 73 11 802 Piskozub Jacek Pracownia Wzajemnego Oddziaływania Morza i Atmosfery
Przyborska Anna+48 58 73 11 905 Przyborska Anna Pracownia Modelowania Procesów Fizycznych w Morzu i Atmosferze
Rak Daniel+48 58 73 11 916 Rak Daniel Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Schlichtholz Paweł+48 58 73 11 911 Schlichtholz Paweł Zespół Dynamiki Klimatu
Strzelewicz Agnieszka+48 58 73 11 821 Strzelewicz Agnieszka Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Walczowski Waldemar+48 58 73 11 904 Walczowski Waldemar Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
Wieczorek Piotr+48 58 73 11 906 Wieczorek Piotr Pracownia Oceanografii Obserwacyjnej
ZAKŁAD EKOLOGII MORZA
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Bałazy Kaja+48 58 73 11 696 Bałazy Kaja Pracownia Funkcjonowania Biocenoz Pelagialu
Bałazy Piotr+48 58 73 11 783 Bałazy Piotr Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Boehnke Rafał+48 58 73 11 780 Boehnke Rafał Pracownia Funkcjonowania Biocenoz Pelagialu
Borawska Zuzanna+48 58 73 11 696 Borawska Zuzanna Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Błachowiak-Samołyk Katarzyna+48 58 73 11 777 Błachowiak-Samołyk Katarzyna Pracownia Funkcjonowania Biocenoz Pelagialu
Chen Emily+48 58 73 11 776 Chen Emily Pracownia Funkcjonowania Biocenoz Pelagialu
Chełchowski Maciej+48 58 73 11 780 Chełchowski Maciej Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Csapo Hedvig Krista+48 58 73 11 780 Csapo Hedvig Krista Pracownia Ekologii Bentosu
Dąbrowska Anna+48 58 73 11 778 Dąbrowska Anna Pracownia Badań Morskich Protista
Deja Kajetan+48 58 73 11 784 Deja Kajetan Pracownia Ekologii Bentosu
Gintowt Michał+48 58 73 11 780 Gintowt Michał Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Górska Barbara+48 58 73 11 778 Górska Barbara Pracownia Ekologii Bentosu
Grabowska Monika +48 58 73 11 696 Grabowska Monika Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Gregorczyk Klaudia+48 58 73 11 776 Gregorczyk Klaudia Pracownia Ekologii Bentosu
Grzelak Katarzyna+48 58 73 11 783 Grzelak Katarzyna Pracownia Ekologii Bentosu
Głuchowska Marta+48 58 73 11 786 Głuchowska Marta Pracownia Ekologii Planktonu
Kędra Monika+48 58 73 11 779 Kędra Monika Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Kosek Klaudia Kosek Klaudia Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Kotwicki Lech+48 58 73 11 776 Kotwicki Lech Pracownia Ekologii Bentosu
Krzemińska Małgorzata+48 58 73 11 776 Krzemińska Małgorzata Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Kukliński Piotr+48 58 73 11 782 Kukliński Piotr Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Kwaśniewski Sławomir+48 58 73 11 786 Kwaśniewski Sławomir Pracownia Ekologii Planktonu
Laboratorium Bentosowe+48 58 73 11 786 Ekologia Morza
Laboratorium Planktonowe+48 58 73 11 791 Ekologia Morza
Legeżyńska Joanna+48 58 73 11 779 Legeżyńska Joanna Pracownia Ekologii Bentosu
Lukashanets Dzmitry Pracownia Ekologii Bentosu
Mazurkiewicz Mikołaj+48 58 73 11 780 Mazurkiewicz Mikołaj Pracownia Ekologii Bentosu
Morales Luna Hadryś Laura+48 58 73 11 822 Morales Luna Hadryś Laura Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Moreno Leveroni Bernabe+48 58 73 11 696 Moreno Leveroni Bernabe Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Moskal Wojciech+48 58 73 11 781 Moskal Wojciech Pracownia Ekologii Bentosu
Oleszczuk Barbara+48 58 73 11 780 Oleszczuk Barbara Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Olszewska Anna+48 58 73 11 792 Olszewska Anna Pracownia Ekologii Planktonu
Ormańczyk Mateusz+48 58 73 11 780 Ormańczyk Mateusz Pracownia Ekologii Planktonu
Patuła Weronika+48 58 73 11 696 Patuła Weronika Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Piwoni-Piórewicz Anna+48 58 73 11 780 Piwoni-Piórewicz Anna Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Reginia Kamil+48 58 73 11 696 Reginia Kamil Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Ronowicz Marta+48 58 73 11 782 Ronowicz Marta Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Silberberger Marc +48 58 73 11 784 Silberberger Marc Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Smoła Zofia+48 58 73 11 780 Smoła Zofia Pracownia Badań Morskich Protista
Sowa Anna+48 58 73 11 696 Sowa Anna Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Szczepanek Marta+48 58 73 11 696 Szczepanek Marta Pracownia Funkcjonowania Ekosystemów
Szeligowska Marlena+48 58 73 11 696 Szeligowska Marlena Pracownia Funkcjonowania Biocenoz Pelagialu
Tatarek Agnieszka+48 58 73 11 780 Tatarek Agnieszka Pracownia Badań Morskich Protista
Trudnowska Emilia+48 58 73 11 783 Trudnowska Emilia Pracownia Funkcjonowania Biocenoz Pelagialu
Walecka Dominika+48 58 73 11 786 Walecka Dominika Pracownia Ekologii Planktonu
Wiktor Józef+48 58 73 11 785 Wiktor Józef Pracownia Badań Morskich Protista
Wiktor Józef Mikołaj Wojciech+48 58 73 11 785 Wiktor Józef Mikołaj Wojciech Pracownia Badań Morskich Protista
Włodarska-Kowalczuk Maria+48 58 73 11 781 Włodarska-Kowalczuk Maria Pracownia Ekologii Bentosu
ZAKŁAD FIZYKI MORZA
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Aniśkiewicz Paulina+48 58 73 11 804 Aniśkiewicz Paulina Pracownia Biofizyki Morza
Cherkasheva Alexandra+48 58 73 11 818 Cherkasheva Alexandra Pracownia Teledetekcji Morza
Darecki Mirosław+48 58 73 11 813 Darecki Mirosław Pracownia Teledetekcji Morza
Dera Jerzy+48 58 73 11 814 Dera Jerzy Fizyka Morza
Dragan-Górska Agata+48 58 73 11 824 Dragan-Górska Agata Pracownia Akustyki Morza
Dragańska-Deja Katarzyna+48 58 73 11 805 Dragańska-Deja Katarzyna Pracownia Teledetekcji Morza
Gorska Natalia+48 58 73 11 825 Gorska Natalia Pracownia Akustyki Morza
Grabowski Miłosz+48 58 73 11 803 Grabowski Miłosz Pracownia Akustyki Morza
Hoszek Kinga+48 58 73 11 818 Hoszek Kinga Pracownia Teledetekcji Morza
Klusek Zygmunt+48 58 73 11 825 Klusek Zygmunt Pracownia Akustyki Morza
Konik Marta+48 58 73 11 810 Konik Marta Pracownia Teledetekcji Morza
Kowalczuk Piotr+48 58 73 11 817 Kowalczuk Piotr Pracownia Teledetekcji Morza
Kowalewski Marek+48 58 73 11 810 Pracownia Biofizyki Morza
Laboratorium Fizyka+48 58 73 11 722 Fizyka Morza
Lis Dominik+48 58 73 11 810 Lis Dominik Pracownia Teledetekcji Morza
Litwicka Dagmara+48 58 73 11 805 Litwicka Dagmara Pracownia Optyki Morza i Atmosfery
Loginova Alexandra+48 58 73 11 818 Loginova Alexandra Pracownia Teledetekcji Morza
Madugeta Vidanamesthrige Pavani Vithana+48 58 73 11 824 Madugeta Vidanamesthrige Pavani Vithana Pracownia Akustyki Morza
Makarewicz Anna+48 58 73 11 804 Makarewicz Anna Pracownia Teledetekcji Morza
Manurov Rustam+48 58 73 11 806 Manurov Rustam Pracownia Teledetekcji Morza
Meler Justyna+48 58 73 11 807 Meler Justyna Pracownia Optyki Morza i Atmosfery
Ostrowska Mirosława+48 58 73 11 723 Ostrowska Mirosława Pracownia Biofizyki Morza
Rozwadowska Anna+48 58 73 11 816 Rozwadowska Anna Pracownia Optyki Morza i Atmosfery
Sokólski Maciej+48 58 73 11 819 Sokólski Maciej Pracownia Teledetekcji Morza
Stoń-Egiert Joanna+48 58 73 11 816 Stoń-Egiert Joanna Pracownia Biofizyki Morza
Stramska Małgorzata+48 58 73 11 804 Stramska Małgorzata Pracownia Biofizyki Morza
Szczucka Joanna+48 58 73 11 824 Szczucka Joanna Pracownia Akustyki Morza
Terzić Elena Terzić Elena Pracownia Teledetekcji Morza
Wejer Jan+48 58 73 11 823 Wejer Jan Pracownia Akustyki Morza
Woźniak Sławomir+48 58 73 11 812 Woźniak Sławomir Pracownia Optyki Morza i Atmosfery
Zabłocka Monika+48 58 73 11 806 Zabłocka Monika Pracownia Teledetekcji Morza
Żytko Aleksander+48 58 73 11 803 Żytko Aleksander Pracownia Akustyki Morza
ZAKŁAD GENETYKI I BIOTECHNOLOGII MORSKIEJ
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Burzyński Artur+48 58 73 11 764 Burzyński Artur Pracownia Biologii Molekularnej
Dąbrowska Violetta+48 58 731 17 66 Dąbrowska Violetta Pracownia Fizjologii Organizmów Morskich
Gozdowska Magdalena+48 58 73 11 766 Gozdowska Magdalena Pracownia Fizjologii Organizmów Morskich
Jakiel Aleksandra Jakiel Aleksandra Pracownia Biologii Molekularnej
Kotlarska Ewa+48 58 73 11 768 Kotlarska Ewa Pracownia Biologii Molekularnej
Kulczykowska Ewa+48 58 73 11 762 Kulczykowska Ewa Pracownia Fizjologii Organizmów Morskich
Lubośny Marek+48 58 73 11 767 Lubośny Marek Pracownia Biologii Molekularnej
Małachowicz Magdalena+48 58 73 11 759 Małachowicz Magdalena Pracownia Genetyki Organizmów Morskich
Pabian Magdalena+48 58 73 11 768 Pabian Magdalena Pracownia Biologii Molekularnej
Poćwierz-Kotus Anita+48 58 73 11 760 Poćwierz-Kotus Anita Pracownia Genetyki Organizmów Morskich
Pomianowski Konrad+48 58 73 11 765 Pomianowski Konrad Pracownia Fizjologii Organizmów Morskich
Śmietanka Beata+48 58 73 11 767 Śmietanka Beata Pracownia Biologii Molekularnej
Sokołowska Ewa+48 58 73 11 765 Sokołowska Ewa Pracownia Fizjologii Organizmów Morskich
Stokowski Marcin +48 58 73 11 766 Stokowski Marcin Pracownia Fizjologii Organizmów Morskich
Wenne Roman+48 58 73 11 763 Wenne Roman Pracownia Genetyki Organizmów Morskich
Zbawicka Małgorzata+48 58 73 11 760 Zbawicka Małgorzata Pracownia Genetyki Organizmów Morskich
ZAKŁAD PALEOCEANOGRAFII
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Devendra Dhanushka+48 58 73 11 661 Devendra Dhanushka Pracownia Sedymentologii, Stratygrafii i Mikropaleontologii
Greco Mattia+48 58 73 11 661 Greco Mattia Pracownia Środowiskowego DNA
Krajewska Magdalena+48 58 73 11 637/614 Krajewska Magdalena Pracownia Chemicznych Markerów Środowiska Morskiego
Kujawa Agnieszka+48 58 73 11 661 Kujawa Agnieszka Pracownia Środowiskowego DNA
Lis Patrycja+48 58 73 11 614 Lis Patrycja Pracownia Chemicznych Markerów Środowiska Morskiego
Lubecki Ludwik+48 58 73 11 637/613 Lubecki Ludwik Pracownia Chemicznych Markerów Środowiska Morskiego
Nguyen Ngoc Loi+48 58 73 11 661 Nguyen Ngoc Loi Pracownia Środowiskowego DNA
Pawłowska Joanna+48 58 73 11 661 Pawłowska Joanna Pracownia Środowiskowego DNA
Pawłowski Jan Pawłowski Jan Pracownia Środowiskowego DNA
Szymańska Natalia+48 58 73 11 661 Szymańska Natalia Pracownia Sedymentologii, Stratygrafii i Mikropaleontologii
Szymczak-Żyła Małgorzata+48 58 73 11 637/615 Szymczak-Żyła Małgorzata Pracownia Chemicznych Markerów Środowiska Morskiego
Telesiński Maciej+48 58 73 11 661 Telesiński Maciej Pracownia Sedymentologii, Stratygrafii i Mikropaleontologii
Zajączkowski Marek+48 58 73 11 655 Zajączkowski Marek Pracownia Sedymentologii, Stratygrafii i Mikropaleontologii
Łącka-Wojciechowska Magdalena+48 58 73 11 655 Łącka-Wojciechowska Magdalena Pracownia Sedymentologii, Stratygrafii i Mikropaleontologii
PRACOWNIA BADANIA I EDUKACJI O KLIMACIE I OCEANACH
Imię i nazwisko Numer telefonu E-mail Komórka organizacyjna
Kijewski Tomasz+48 58 73 11 621 Kijewski Tomasz Prac. Badania i Edukacji o Klimacie i Oceanach
Koroza Aleksandra+48 58 73 11 621 Koroza Aleksandra Prac. Badania i Edukacji o Klimacie i Oceanach
Pakszys Paulina+48 58 73 11 611 Pakszys Paulina Prac. Badania i Edukacji o Klimacie i Oceanach
Piechowska Ewa+48 58 73 11 621 Piechowska Ewa Prac. Badania i Edukacji o Klimacie i Oceanach
Piwowarczyk Joanna+48 58 73 11 611 Piwowarczyk Joanna Prac. Badania i Edukacji o Klimacie i Oceanach
Zieliński Tymon+48 58 73 11 611 Zieliński Tymon Prac. Badania i Edukacji o Klimacie i Oceanach / ZESPÓŁ ds. KSZTAŁCENIA DOKTORANTÓW